Finanční controller

Umbrella Mobility, SE
Plný úvazek
Praha
85 - 100 tis. Kč
17.4.2023

Jsme dynamická rychle se rozvíjející holdingová společnost se zázemím v Praze 4, Kunraticích a hledáme posilu do našeho týmu na pozici na pozici finanční controller.

Náplň práce:

  • Příprava, analýza a prezentace pravidelných i nepravidelných reportů
  • Spolupráce na sestavování plánů a forecastů
  • Aktivní účast na přípravě měsíčních účetních uzávěrek
  • Analytická podpora managementu
  • Součinnost na tvorbě firemního controllingu
  • Tvorba ad-hoc analýz
  • Spolupráce s účetním oddělením
  • Rozvoj controllingových nástrojů a procesů
  • Příprava podkladů pro konsolidaci

Požadujeme:

  • Praxi a zkušenosti na obdobné pozici min. 2 roky
  • Komunikativní znalost němčiny
  • Silné analytické myšlení
  • Výborná znalost Excelu
  • Dobrá orientace v účetnictví
  • Spolehlivost a ochota pracovat v dynamickém prostředí, pozitivní přístup k práci, odolnost vůči stresu

Nabízíme:

  • Hrubá mzda 85 – 100 tis. Kč
  • Roční bonus
  • Služební osobní automobil i k soukromým účelům
  • Odborná školení
  • Přátelský kolektiv

Máte zájem o tuto nabídku?

Ozvěte se na:
petr.tlaskal@umbrellabuses.com